Reality & DDD & průzkum trhu

www.cee-insight.eu

Voláme pro Váš úspěch...

Od roku 2000 provozujeme vícejazyčné call centrum. Zabýváme se průzkumem trhu, zejména spokojenosti zákazníků. Pobočky a spolupracovníky máme v Praze, Mostě, Ostravě, Opolí, Nitře, Užhorodě a Kostromě.

www.servis.tertius.cz

Domov jako nový...

Nabízíme stavebně-rekonstrukční práce, malování interiérů, renovace bytů, koupelen, bytových jader apod. Přestavbu jádra ve standardním provedení lze pořídit již za 100.000 Kč (vč. 15% DPH).

www.reality.tertius.cz

Slušné bydlení pro slušné lidi...

Pronajímáme kompletně zrenovované byty na Mostecku. Rozhodně neobchodujeme s chudobou. Nabízíme solidní a flexibilní nájemní bydlení s veškerým realitním servisem za velmi přijatelných podmínek.

Proč TERTIUS a proč holding?

Tertius [tercius] - latinsky „třetí“. Tři tvoří kolektiv, a my jsme tři - tři firmy sdružené v holdingu. Skupina vznikala postupně od roku 2000 a současnou podobu získala prakticky v roce 2014.

Nejstarší součástí TERTIUS Holdingu je firma TERTIUS Insight (dříve CEE Insight CZ), která vznikla v roce 2000 jako samostatná firma zabývající se průzkumem trhu, zejména telefonickým. V roce 2012 došlo k rozšíření spektra činností, a proto vznikla mateřská společnost, která nyní vedle TERTIUS Insight sdružuje ještě TERTIUS Servis a TERTIUS Reality. A ačkoliv na první pohled jsou si obory činností jednotlivých „dcer“ poměrně vzdálené, společné zázemí a sdílení servisních činností je přínosem všem.

Dnem 1. 1. 2019 byla společnost CEE Insight CZ s.r.o. přejmenována na TERTIUS Insight s.r.o.

Ochrana osobních údajů (Nařízení GDPR)

V souvislosti s novou právní úpravou problematiky práce s osobními daty zveřejňujeme tímto i my zásady shromažďování, zpracovávání a uchovávání osobních údajů.

Právní informace

Veškeré zveřejňované právní informace jsou uvedeny v přiloženém výpise z obchodního rejstříku.