Realitní kancelář rekonstrukce – dezinsekce – pronájmy bytů – správa nemovitostí

K. J. Erbena 109/26, 434 01 Most • www.tertius.cz • telefon +420 476 000 442

www.reality.tertius.cz

Dobrou realitní kancelář dělá solidní a zkušený makléř. A takového my máme. Co nabízíme? Především férové jednání a profesionální přístup ve spolupráci s advokátem.

www.servis.tertius.cz

Nabízíme stavebně-rekonstrukční práce, malování interiérů, renovace bytů, koupelen a bytových jader. Přestavbu jádra ve standardním provedení lze pořídit již za 120.000 Kč, celý byt pak od 200.000 Kč (vč. 15% DPH).

Vedle tradiční metody dezinsekce, tj. biocidních postřiků, nabízíme zcela nové a velmi efektivní metody likvidace parazitů - vyhledání štěnic pomocí detekčního psa se 100% zárukou detekce a kryogenní likvidaci hnízd oxidem uhličitým v kombinaci s ošetřením ozonem, jenž dokonale odstraní nepříjemný zápach a dezinfikuje daný prostor.

www.reality.tertius.cz

Pronajímáme zcela nebo alespoň částečně zrenovované byty - vlastní, příp. spolupracujících investorů. Nabízíme slušné a flexibilní nájemní bydlení s veškerým realitním servisem za velmi přijatelných podmínek. Za to očekáváme solidní přístup od našich nájemníků.

Struktura obchodní skupiny TERTIUS

Tertius [tercius] znamená latinsky „třetí“. Tři tvoří kolektiv, a my jsme tři. Skupina vznikala postupně od roku 2000 a současnou podobu získala teprve v listopadu 2021 díky rozšíření skupiny o klasickou realitní kancelář.

Nejstarší dcerou TERTIUS Holdingu je firma TERTIUS Management (dříve RCA Research, CEE Insight a TERTIUS Insight), která vznikla v roce 2000 jako samostatná firma zabývající se průzkumem trhu a službami pro firmy. V roce 2012 došlo k rozšíření spektra činností, a proto vznikla mateřská společnost, která nyní sdružuje TERTIUS Servis, TERTIUS Housing, TERTIUS Management a nově i TERTIUS Reality. V roce 2019 se firma přestěhovala do Mostu, kde má nyní sídlo a kde reálně působí.

Ochrana osobních údajů (Nařízení GDPR)

V souvislosti s novou právní úpravou problematiky práce s osobními daty zveřejňujeme tímto i my zásady shromažďování, zpracovávání a uchovávání osobních údajů.

Právní informace

Veškeré zveřejňované právní informace jsou uvedeny v přiloženém výpise z obchodního rejstříku.